Řada DYNAMICITY

Home » Řada DYNAMICITY

Původní řada městského mobiliáře, která zaujme elegantním a funkčním designem dynamických linií z ohýbaných obdélníkových hliníkových profilů. Otevřený systém řady DYNAMICITY, vysoce odolný proti vandalismu a povětrnostním vlivům, je navržen pro veřejná městská prostředí.

 • Cyklostánek D-CT01 je dostupný jako modulová řada v délkách 2780, 5500 a 8220 mm. Je vyroben z nosných sloupů svařených z dvojice hliníkových profilů skružených do oblouku, které nesou zasklívací profily z vytlačovaného hliníku. Rámy jsou propojeny příčlí z hliníkového profilu. Zastřešení je z průhledné či kouřově zbarvené polykarbonátové desky, variantně z jiného materiálu dle objednávky zákazníka. Sloupy z hliníkových profilů jsou k podkladu připevněny vhodnými šrouby nebo jsou použity kotevní profily zapuštěné v betonovém základu. Všechny hliníkové části jsou pokryty polyesterovým práškem. Míry: výška 2370 mm, šířka 2500 mm.
 • Cyklostánek D-CT02 je dostupný jako modulová řada v délkách 2180, 4280, 6380 mm. Je vyroben z nosných sloupů svařených z dvojice hliníkových profilů a spojovacích plechů. Střešní nosníky jsou z hliníkových profilů skružených do mírného oblouku a nesou zasklívací profily z vytlačovaného hliníku. Zastřešení je z průhledné či kouřově zbarvené polykarbonátové desky, variantně z jiného materiálu dle objednávky zákazníka. Všechny hliníkové části jsou pokryty polyesterovým práškem. Sloupy z hliníkových profilů jsou k podkladu připevněny vhodnými šrouby nebo jsou použity kotevní profily zapuštěné v betonovém základu. Míry: výška 2400 mm, šířka 3000 mm.
 • Odpadkový koš D-OK02 je vyroben z hliníkového plechu v barevných odstínech dle vzorníku. Svařený nosný rám je vyroben z hliníkových obdélníkových profilů, které jsou mírně ohnuté. Odpadkový koš je zastřešen krytem z hliníkového plechu. K podkladu je připevněn vhodnými šrouby nebo jsou použity kotevní profily zapuštěné v betonovém základu. Nádoba koše se dá naklonit, vnitřní vyjímatelný koš je z ocelového plechu a opatřen držadlem. Koš má objem 120 l. Míry: šířka 630 mm, hloubka 460 mm, výška 1300 mm.
 • Odpadkový koš D-OK01 je vyroben z hliníkového plechu v barevných odstínech dle vzorníku. Svařený nosný rám je vyroben z hliníkových obdélníkových profilů, které jsou mírně ohnuté. Odpadkový koš je zastřešen krytem z hliníkového plechu. K podkladu je připevněn vhodnými šrouby nebo jsou použity kotevní profily zapuštěné v betonovém základu. Nádoba koše se dá naklonit, vnitřní vyjímatelný koš je z ocelového plechu a opatřen držadlem. Koš má objem 100 l. Míry: šířka 630 mm, hloubka 460 mm, výška 1300 mm.
 • Přístřešek na automobil D-AT01 je dostupný jako modulová řada v délkách 2550, 5050, 7550 a 10050 mm, větší délky pak v modulech po 2500 mm. Je vyroben z nosných sloupů a nosníků střechy svařených z dvojice hliníkových profilů skružených do mírného oblouku a spojovacích plechů. Nosníky střechy nesou zasklívací profily z vytlačovaného hliníku. Zastřešení z průhledné či kouřově zbarvené polykarbonátové desky, variantně z jiného materiálu dle objednávky zákazníka. Všechny hliníkové části jsou pokryty polyesterovým práškem. Sloupy jsou k podkladu připevněny vhodnými šrouby nebo jsou použity kotevní profily zapuštěné v betonovém základu. Míry: výška 3000 mm, šířka 5000 mm D-AT01a přístřešek pro jeden automobil délky 2550 mm D-AT01b přístřešek pro dva automobily délky 5050 mm D-AT01c přístřešek pro tři automobily délky 7550 mm D-AT01d přístřešek pro čtyři automobily délky 10050 mm
 • Přístřešek na kontejnery D-PK01 je dostupný jako modulová řada v délkách 1850, 3650 a 5450mm, větší délky pak v modulech po 1800mm. Je vyroben z hliníkových profilů nosných sloupů, vodorovných příčlí a nosníků střechy, skružených do mírného oblouku. Nosníky střechy nesou zasklívací profily z vytlačovaného hliníku. Zastřešení je z průhledné či kouřově zbarvené polykarbonátové desky, variantně z jiného materiálu dle objednávky zákazníka. Všechny hliníkové části jsou v základním provedení ´blank´- surový hliník, na přání mohou být pokryty vypalovací polyesterovou barvou v barevnosti dle vzorníku. Sloupy jsou k podkladu připevněny pomocí kotevních profilů zapuštěných v betonovém základu. Míry: výška 2180 mm, šířka 1700 mm D-PK01a přístřešek pro jeden kontejner délky 1850 mm D-PK01b přístřešek pro dva kontejnery délky 3650 mm D-PK01c přístřešek pro tři kontejnery délky 5450 mm
 • Přístřešek na kontejnery D-PK02 je dostupný jako modulová řada v délkách 1850, 3650 a 5450mm, větší délky pak v modulech po 1800mm. Je vyroben z hliníkových profilů nosných sloupů, vodorovných příčlí a nosníků střechy, skružených do mírného oblouku. Nosníky střechy nesou zasklívací profily z vytlačovaného hliníku. Zastřešení je z průhledné či kouřově zbarvené polykarbonátové desky, variantně z jiného materiálu dle objednávky zákazníka. Všechny hliníkové části jsou v základním provedení ´blank´- surový hliník, na přání mohou být pokryty vypalovací polyesterovou barvou v barevnosti dle vzorníku. Výplň opláštění tvoří žárově pozinkovaný tahokov. Sloupy jsou k podkladu připevněny pomocí kotevních profilů zapuštěných v betonovém základu. Míry: výška 2180 mm, šířka 1700 mm D-PK02a přístřešek pro jeden kontejner délky 1850 mm D-PK02b přístřešek pro dva kontejnery délky 3650 mm D-PK02c přístřešek pro tři kontejnery délky 5450 mm
 • Přístřešek na kontejnery D-PK03 je dostupný jako modulová řada v délkách 1850, 3650 a 5450mm, větší délky pak v modulech po 1800mm. Je vyroben z hliníkových profilů nosných sloupů, vodorovných příčlí a nosníků střechy, skružených do mírného oblouku. Nosníky střechy nesou zasklívací profily z vytlačovaného hliníku. Zastřešení je z průhledné či kouřově zbarvené polykarbonátové desky, variantně z jiného materiálu dle objednávky zákazníka. Všechny hliníkové části jsou v základním provedení ´blank´- surový hliník, na přání mohou být pokryty vypalovací polyesterovou barvou v barevnosti dle vzorníku. Sloupy jsou k podkladu připevněny pomocí kotevních profilů zapuštěných v betonovém základu. Míry: výška 2180 mm, šířka 4230 mm D-PK03a přístřešek pro dva kontejnery délky 1850 mm D-PK03b přístřešek pro čtyři kontejnery délky 3650 mm D-PK03c přístřešek pro šest kontejnerů délky 5450 mm
 • Přístřešek na kontejnery D-PK04 je dostupný jako modulová řada v délkách 1850, 3650 a 5450mm, větší délky pak v modulech po 1800 m. Je vyroben z hliníkových profilů nosných sloupů, vodorovných příčlí a nosníků střechy, skružených do mírného oblouku. Nosníky střechy nesou zasklívací profily z vytlačovaného hliníku. Zastřešení je z průhledné či kouřově zbarvené polykarbonátové desky, variantně z jiného materiálu dle objednávky zákazníka. Všechny hliníkové části jsou v základním provedení ´blank´- surový hliník, na přání mohou být pokryty vypalovací polyesterovou barvou v barevnosti dle vzorníku. Výplň opláštění tvoří žárově pozinkovaný tahokov. Přístřešek lze doplnit uzamykatelnou brankou. Sloupy jsou k podkladu připevněny pomocí kotevních profilů zapuštěných v betonovém základu. Míry: výška 2180 mm, šířka 4230 mm D-PK04a přístřešek pro dva kontejnery délky 1850 mm D-PK04b přístřešek pro čtyři kontejnery délky 3650 mm D-PK04c přístřešek pro šest kontejnerů délky 5450 mm
 • Stojan na kola D-CS01 je rám ve tvaru U svařený ze dvou stojek a jedné příčle. Stojky tvoří jednen rovný a jeden mírně prohnutý hliníkový obdélníkový profil spojené příčlí z profilu T. Stojan je v horním rohu doplněn diagonální vzpěrou pro protažení zámku a může být doplněn gumovými hranami chránícími kolo proti odření. Kotevní desky na koncích stojek slouží k připevnění k betonovému podkladu pod dažbou vhodnými kotevními šrouby. Všechny hliníkové části jsou pokryty polyesterovou vypalovací barvou. Míry: výška 950 mm, délka 1200 mm.
 • Stojan na kola D-CS02 je vyroben z mírně prohnutých hliníkových obdélníkových profilů svařených do tvaru U. K podkladu je připevněn vhodnými šrouby nebo je použita dvojice kotevních profilů zapuštěných v betonovém základu. Všechny hliníkové části jsou pokryty polyesterovým práškem. Míry: výška 600 mm.
 • Stojan na kola D-CS03 je rám ve tvaru U svařený ze dvou stojek a jedné příčle. Stojky tvoří hliníkové obdélníkové profily spojené plochým profilem ohnutým do mírného oblouku. Stojan je v horním rohu doplněn diagonální vzpěrou pro protažení zámku a může být doplněn gumovými hranami chránícími kolo proti odření. Kotevní desky na koncích stojek slouží k připevnění k betonovému podkladu pod dažbou vhodnými kotevními šrouby. Všechny hliníkové části jsou pokryty polyesterovou vypalovací barvou. Míry: výška 950 mm, délka 1060 mm.